Hľadať
Filtruj
Close

Nikdy nie je nesprávny čas darovať kvet. Preto ponúkame kvetinový dar na akúkoľvek príležitosť, či už ide o prianie k narodeninám, svadobnú kyticu alebo prejav sústrasti. Vyberte si z našej ponuky kvetov a kytíc, ktoré sú urobené s láskou a sympatiou, pre Vás.

 

Objednávky na doručenie v aktuálny deň, prijímame najneskôr jednu hodinu pred ukončením pracovnej doby.

Neprehliadnite

Kytica Pohoda

Pomáhame vám rozdávať úsmevy a pohodu...a táto rozkošná letná kytica je skvelý spôsob, ako to urobiť. Či už len tak pre každodennú dobrú náladu alebo pre chvíle hodné osláv. V tejto kytici sa snúbia zväzky kvetov Ľalie a Gerbery v povznášajúcich, hravých farbách, ktoré vytvárajú presne ten jas, ktorý potrebujeme na spríjemnenie dňa.

42,00 €

Kytica Eleonóra zo slnečníc

Žiarivá kytica zo slnečníc je tou pravou kyticou pre každú ženu hociktorom ročnom období. Slnečnice sú kvety, ktoré dlho vydržia.

30,00 €

Miroslava - vypredané

22,00 €

Kytička Bianka

Nádherná kytička zo živých kvetov, vytvorená kvalitnými kvetmi z holandských kvetinových fariem.

22,00 €
Najpredávanejšie

Kytica Milada

Ruže sú jedným z najpopulárnejších kvetov, ktoré sa dnes pestujú a predávajú, často nájdete aj tetovania s motívom ruží na telách žien aj mužov ako prejav ich nadčasovej krásy a iných obrazných významov.

0,00 €

Kytica Danica

Túto romantickú kyticu vytvorila kvetinárka v ružovej kombinácií farieb . Je vhodná pre mladšiu ale aj staršiu ženu, je plná optimizmu.

42,00 €

Miroslava - vypredané

22,00 €

Dušana

28,00 €