KvetyMaja.sk
NÁKUPNÝ KOŠÍK Spolu: 0,00 €

O nás - donáška kvetov Žilina

Kvetinárstvo Maja - kvety pre vašu radosť

Kvety, donáška kvetov, kvetinové výzdoby

Naše kvetinárstvo je tu pre Vás už od roku 1993 a o tom, že sme usilovne pracovali, svedčia tisícky spokojných zákazníkov. Prostredníctvom kvetov Vám dokážeme skrášliť život, ešte viac spríjemniť príjemné, ale aj nepríjemné situácie, spraviť vaše ubytovanie príjemnejšie a vďaka bohatým skúsenostiam pomôcť pri výbere toho správneho kvetu pre Vás. Kvet je už veky symbolom krásy, jej krehkosti, ale aj pominuteľnosti. Už od nepamäti fascinovali ľudí. Avšak stále sa k nám prihovárajú s neskonalou hrdosťou a my Vám pomôžeme vybrať ten najlepší kvet pre Vašu situáciu.

Ako nás kontaktovať?

Kvetinárstvo máme otvorené na rohu Mariánskeho námestia v Žiline, aby sme zaručili čo najlepšiu prístupnosť a garanciou kvalitných služieb je 7 floristiek, ktoré sú vám k denne dispozícii a vždy ochotné pomôcť. Zároveň ponúkame aj donáškovú službu, kedy si u nás môžete objednať kvet alebo kyticu telefonicky (00421415622019), či prostredníctvom e-mailu a my ho doručíme v stanovený čas na dohodnutú adresu.

Ďalšie služby

Z ďalších činností, ktorým sa venujeme, určite stojí za to spomenúť aj možnosť nechať si u nás vyzdobiť auto na svadbu, výzdoba sal a kostolov, svadobné kytice a pierka pre hostí, či dodanie materiálu k výročiam a jubileám. Spolupracujeme s agentúrou Čarovný deň.

Platí u nás vernostný program Sphere

cid:image001.png@01D15474.BEC9F0E0

EFIN spol. s r.o.

Hurbanovo nám. 1, 811 06 Bratislava

e-mail:ivancik@sphere.sk

www.sphere.sk